Hakkımızda

ADRES TASARIM

3d modelleme ve animasyon dünyasında varlık gösteren kreatif bir topluluğuz.
Adres Tasarım 3D görselleştirme hizmetleri 2000’lerin başlarında çıkılan bir  yolculuğun, bugünlere evrimleşmiş halidir.

İlk yıllarında, en yeni yazılım ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma ilkesi ile yola çıkan Adres Tasarm, benimsediği bu ilkeyi günümüze kadar taşımayı başarmış, geçen süreçte yurt içi ve yurt dışı kaynaklı bir çok projeyi başarılı bir şekilde tamamlayarak 3d görselleştirme sektöründe en iyiler arasında yerini almıştır.

Çalışma sistemimizle fark yaratıyoruz!
Sizden projenizi dinliyor, isteğinize uygun olacak en doğru çözümü en uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunuzu biliyor ve  işin her aşamasında sizden alınacak onaylar ile devam ederek, yaşanabilecek zaman kayıplarının önüne geçiyor, keyif ile çalışılmış projenin finalinde tam anlamıyla memnun, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

Hizmet ve Kalitemiz
Sunduğumuz hizmetler 3D modelleme, 3D animasyon, drone video çekimi (havadan görüntüleme) ve multimedia teknolojileri olarak, birbirine organik olarak bağlı, teknik anlamda ve uygulanış prensibi olarak birbirinden farklı disiplinlere ait 4 başlıktan oluşuyor.
Her biri alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz ile görselleştirme teknolojilerindeki en güncel tekniklere kendi yorumumuzu katarak çalışıyoruz. Çalışmalarımızda yeni nesil elektronik donanımlar ve lisanslı yazılım ürünleri kullanmaktayız.

Birlikte çalışmak dileğiyle…