Hava Çekimi

HAVADAN VİDEO

Havadan görüntü aracı; standart helikopterin alçalamadığı açıları yakalayabilir, üzerinde bulunan 4K Ultra HD kamera sayesinde; klip, reklam, dizi ve film çekimleri gibi projelerde büyük farklılıklar yaratabilmektedir. Havadan görüntü helikopteri, havalandığında kamera operatörü görüntüyü yerdeki takip istasyonundan yönetmen ile birlikte real time olarak izleyebilir. İzlenebilen ve 360° dönme kabiliyetine sahip kamerası ile çekimlerde çok daha yaratıcı sonuçlara ulaşılabilmektedir.

HAVADAN FOTOĞRAF

Havadan görüntüleme aracı; İstenilen açı ve yükseklikten 24 milyon piksel çözünürlükte fotoğraflar çekebilmektedir. Fotoğraf çekimi yapılırken, yer takip istasyonundan istenilen kadrajın yakalanabilmesi için real time olarak görüntü takibi yapılabilmektedir. Görüntüleme araçları; 1 metrelik çapı sayesinde sokak araları gibi uçuş için dar kabul edilen mekanlarda bile kalkış imkânı sağlamaktadır. Çekilecek fotoğrafların teslim süresi 15 dk. dır.

HAVADAN SANAL TUR

Havadan Sanal Tur adı verilen çalışmalarda; uzmanlarımızın geliştirdiği sistem sayesinde, belirlenen noktadan hareketli video yada fotoğraflar çekildikten sonra bilgisayar ortamında hazırlanan projeniz arazi üzerinde belirlenen konuma yerleştirilir. Böylece; henüz bitmemiş ürününüzün son halini kullanıcınıza sunabilirken, pazarlama sürecini projenin bitiminden önce başlatablir ve satın almadan önceki aşamada kullanıcısının deneyimlemesini sağlayabilirsiniz.

DJI INSPIRE X5 PRO

DJI Inspire Pro X5 ; 4K videoyu, 30fps çekim imkanıyla sunmakta. DSLR Kamerasi ile 12,15,17,22 ve 45 mm lens kullanabilme imkani. DJI Inspire Pro ile 16 megapixel fotoğraf kaydı yapabilir, çok noktalı optik sistemi sayesinde keskinliği bozulmayan görüntüler alabilirsiniz.

DJI S900 DSLR

DJI S900 DSLR; 6 adet motoru ve açılır kapanır ayakları sayesinde, Panasonic GH4 ile Ultra HD, 4K kalitede video kayıtları yapabiliriz. Filmler ve televizyon dizileri için en kullanışlı sistemdir.

DJI S1000 DSLR

DJI S1000 Multicopter; Canon Mark III gibi cihazlar için tasarlanmış 8 motorlu en büyük modelidir. Yüksek kalitede fotoğraf ve video çekmek için tasarlanmıştır. İsteğe ve projeye göre farklı kameralar ile kombin edilerek çekim yapılabilmektedir.